Mësohet se kur do të publikohet projekti i shumëpritur nga Loredana dhe Mozzik

Mësohet se kur do të publikohet projekti i shumëpritur nga Loredana dhe Mozzik

Loredana dhe Mozzik kanë gati këngë e re.

Kënga e cila do të jetë në gjuhen shqipe mban titullin “Nëse Don” dhe do të publikohet nesër në ora 00:00.


Lajmin e ka bërë të ditur Mozzik përmes një imazhi të bukur familjar.

Lexo edhe

Video