Menduan se po përfitonte prej saj para, pas divorcit ai tregoi fytyrën e vërtetë

Menduan se po përfitonte prej saj para, pas divorcit ai tregoi fytyrën e vërtetë

Historia e dashurisë së Jennifer Aniston dhe Justin Theroux zgjati shtatë vjet dhe më pas për habinë e shumë njerëzve, historia mori fund, por ish-bashkëshortët mbetën në marrëdhënie shumë të mira.

Justin Theroux dhe Jennifer Aniston mund të kenë hequr dorë nga dashuria e tyre tre vjet më parë, por aktori 50-vjeçar ende po lufton për të mbështetur në çdo mënyrë ish-in e tij dhe kjo është ajo që i gëzon fansat e tyre sot.

Jennifer së fundmi ka lansuar markën e saj të produkteve për mbrojtjen dhe kujdesin e flokëve dhe kjo nuk do të mund të ndodhte pa mbështetjen e Justin-it, kështu që ajo postoi në rrjetet sociale për këtë temë.

“LolaVie funksionon. Faleminderit B dhe Lola”, ka shkruar ai krahas fotos së produktit që ka postuar në Instagram.


Çifti kishte shtatë vjet së bashku dhe lajmi për divorcin u bë i ditur në shkurt të 2018-ës, se vendimi ishte i përbashkët dhe i marrë me kujdes.

Disa muaj më vonë, në një intervistë për The New York Times, Justin këmbënguli se ndarja ishte miqësore, por se zemra e tij ishte ende e thyer. Ishte një lajm tronditës për fansat në mbarë botën, sidomos duke pasur parasysh faktin se ata donin të bënin gjithçka privatisht, pa shumë ndërhyrje publike dhe mbanin titullin e një prej çifteve të preferuar të Hollywood-it.

“Lajmi i mirë është se, unë i zgjedh fjalët e mia me shumë kujdes tani, se ishte një pushim i butë dhe i vëmendshëm, pa asnjë ndjenjë armiqësore. Gjithçka ishte në një nivel miqësor. Ndoshta është e mërzitshme, por ju e dini, ne e respektojmë njëri-tjetrin mjaftueshëm. për të mos lënduar dhimbjen e njëri-tjetrit. Ishte zemërthyese dhe e dhimbshme në kuptimin që marrëdhënia jonë miqësore nuk do të qëndrojë e njëjtë. Por edhe kjo po ndryshon tani dhe ne jemi të dy krenarë për këtë”, tha Justin në atë kohë.

Disa nga fansat e Jennifer-it nuk e pranuan mirë Justinin që në fillim të lidhjes së tyre, sepse mendonin se ai po e shfrytëzonte për famë dhe para, por pas divorcit u bindën se kishin gabuar dhe në fundi shumë u penduan që dashuria e tyre ka marrë fund.

Lexo edhe

Video