Meghan ia ndalon Harry-t të vizitojë babanë e tij

Meghan ia ndalon Harry-t të vizitojë babanë e tij

Meghan Markle thuhet se i ka ndaluar princit Harry të vizitojë babanë e tij Charles, i cili është prekur me koronavirus.

“Meghan i tha Harry-t se në asnjë rrethanë nuk ishte në rregull të udhëtojë tash dhe veçanërisht të vizitojë Princin Charles, i cili ka dalë pozitiv me koronavirus,” tha një burim për Daily Mail.


Meghan zbuloi gjithashtu se Harry është rregullisht në kontakt me vëllain e tij Princin William dhe gjyshen e tij, mbretëreshën Elizabeth.

Harry ka takuar për herë të fundit babanë e tij më 9 mars në Shërbimin Vjetor të Commonwealth në Pallatin Westminster.

Meghan dhe Harry po qëndrojnë me djalin e tyre Archie në një rezidencë në Kanada, duke kërkuar që personeli të respektojë në mënyrë rigoroze protokollin e higjienës dhe të veshin maska ​​dhe dorëza mbrojtëse, transmeton KosovaPress.

Lexo edhe

Video

error: