Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Mefail Bajqinovci nga Vetëvendosje merr mbështetje të fuqishme për zgjedhjet e 14 shkurtit

Mefail Bajqinovci nga Vetëvendosje merr mbështetje të fuqishme për zgjedhjet e 14 shkurtit

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Mefail Bajqinovci vazhdon të merr mbështetje të fuqishme për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kosovë.


Bajqinovci, i cili vjen nga partia e cila 14 shkurtin e quan referendum për popullin, gjatë ditës së sotme ka pasur një sërë takimesh me qytetarë, ku ka marrë përkrahje të fuqishme nga zjarrfikësit, policët dhe të tjerë.

“Në përkrahje të Deputetit më të zëshëm të Lëvizjes, Mefail Bajqinovci me numër 70✅”, thuhet në një postim në Facebook nga Ilaz Hoti dhe Arton Hoti, ndër mbështetësit e shumë të Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidaturës së Bajqinovcit për deputet në Kuvendin e ri të Kosovës.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: