Me të filluar pjesa e dytë Kosova shënon përsëri kundër Qipros – video

Me të filluar pjesa e dytë Kosova shënon përsëri kundër Qipros – video

Menjëherë pasi që filloi të zhvillohet pjesa e dytë në ndeshjen mes Kosovës e Qipros, dhe nikoqirët e kanë gjetur edhe golin e tretë të ndeshjes.

Kosova ka arritur ta thellojë epërsinë në 3:0 në ndeshjen kundër Qipros, përmes golit të shënuar nga Elbasan Rashani, përcjell KosovaPress.


Rashani shënon golin e tretë për “Dardanët” në minutën e 47’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

https://streamja.com/XWLmN

Lexo edhe

Video