Me shiju Turqinë me FIBULA se ma lirë ski!

Me shiju Turqinë me FIBULA se ma lirë ski!

Kush është për Antalya?

Me shiju Turqinë me FIBULA se ma lirë ski ✈️

Nxitoni nxitoni, sepse kanë mbetur edhe pak vende!

Nisje direkte për Antalya dhe Bodrum nga: Prishtina, Shkupi, Tirana, Zvicra, Gjermania, Austria, Belgjika dhe gjithë Europa!

SIAM ELEGANCE HOTELS & SPA 5* – Ultra All Inclusive, BELEK – Turqi

Prej: 589€ për person në dhomë dyshe

7 ditë/6 netë

Në çmim përfshihet:

-Fluturimi direkt për Antalya

-Transferi: aeroport – hotel – aeroport


-Asistencë e stafit FIBULA me bazë ne ANTALYA -24/7, gjatë gjithë kohës.

-Taksat e aeroportit është: 40€.

Zgjedhe ofertën tuaj dhe knaquni 🌹

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

https://www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyrat tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë

045 875 555, Pejë

045 373 555, Prizren

045 373 666, Gjakovë

#yourTRAVELexpert #fibula #turkey #antalya

Lexo edhe

Video