Me këtë lëvizje Bardhi e hutoi mbrojtjen e Real Madridit te goli i fitores

Me këtë lëvizje Bardhi e hutoi mbrojtjen e Real Madridit te goli i fitores

Real Madridi ka pësuar një humbje tjetër në La Liga duke u mposhtur si vendas nga Levante në kuadër të xhiros së 20-të.

Përjashtimi me karton të kuq i Eder Militaos që në minutat e parë të ndeshjes ia vështirësoi tej mase punët skuadrës së Zinedine Zidane dhe në fund pësuan disfatë me rezultat 2-1, përcjell KosovaPress.


Enis bardhi pati një paraqitje fantastike në këtë ndeshje dhe ishte ai asistuesi tek goli i fitores.

Pas një goditje të shkurtuar nga këndi, Bardhi bëri një lëvizje mashtruese duke e mashtruar mbrojtjen e Real Madridit dhe më pas pasoi tek Marto Roger i cili realizoi për 2-1 dhe fitoren e Levantes.

Ky ishte momenti:

Lexo edhe

Video

error: