Mbytet në det një 80 vjeçar nga Kosova

Mbytet në det një 80 vjeçar nga Kosova

Një pushues nga Kosova është mbytur duke u larë në det. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, rreth orës 18:40 tek “Shkëmbi i Kavajës”.


“Më datë 13.07.2021, në orën 18:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, te “Shkëmbi Kavajës”, është mbytur duke u larë në det shtetasi kosovar S. O., 80 vjeç, (pushues)”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe

Video