Mbyllet pjesa e parë, Trepça ’89 befason Dritën

Mbyllet pjesa e parë, Trepça ’89 befason Dritën

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes skuadrës së Trepçës ’89 dhe asaj të Dritës, ku kjo e fundit gjendet në disavantazh prej dy golave.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Riza Lushta”, skuadra e Trepçës ’89 gjendet në epërsi prej 2:0 kundër Dritës, përcjell KosovaPress.


Fillimisht, ishte Christian Mba ai i cili e zhbllokoi rezultatin në minutën e 36’ kurse tre minuta më vonë e thellon epërsinë e Trepçës ’89 në 2:0.

Pjesa e parë mbyllet me rezultat 2:0 në favor të nikoqirëve.

Lexo edhe

Video