Mbyllet pjesa e parë, nuk ka gola në “Puskas Arena”, Reja bën një zëvendësim të detyruar

Mbyllet pjesa e parë, nuk ka gola në “Puskas Arena”, Reja bën një zëvendësim të detyruar

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Hungarisë dhe Shqipërisë në stadiumin “Puskas Arena” në Budapest.


Kjo ndeshje e cila është shumë e rëndësishme për të dy këto skuadra sa i përket rrugës për kualifikim në Kampionatin Botëror nuk ka dhuruar gola në 45 minutat e para, transmeton KosovaPress.

Trajneri Edi Reja ka bërë një zëvendësim të detyruar në pjesën e parë pas është lënduar Berat Djimsiti i cili u zëvendësua nga Federic Veseli.

Lexo edhe

Video

error: