Mbyllet pjesa e parë mes Ulpianës e Dritës, ja rezultati

Mbyllet pjesa e parë mes Ulpianës e Dritës, ja rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Ulpianës dhe Dritës, ku skuadra mysafire gjen vetën në epërsi pas 45’ minutave lojë.

Golin e vetëm në pjesën e parë, dhe të vetmin për Dritën e shënoi sulmuesi Marko Simonovski, i cili shënon në minutën 27’, përcjell KosovaPress.


Me golin e Simonovskit, skuadra e Dritës hyn drejt zhveshtoreve në epërsi minimale kundër Ulpianës.

Rezultati pas pjesës së parë është 1:0 në favor të Dritës.

Lexo edhe

Video

error: