Mbyllet pjesa e parë mes Malishevës e Dukagjinit, ja rezultati

Mbyllet pjesa e parë mes Malishevës e Dukagjinit, ja rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen që po zhvillohet mes skuadrës së Malishevës dhe asaj të Dukagjinit..

Momentalisht, pas 45’ minutave lojë të zhvilluara, skuadra e Dukagjinit gjendet në epërsi minimale prej 1:0, përcjell KosovaPress.


Golin e vetëm në këtë pjesë të parë e shënoi mesfushori Ergyn Ahmeti, i cili kalon dukagjinasit në epërsi në minutën e 44’ të ndeshjes.

Rezultati i pjesës së parë mes Malishevës dhe Dukagjinit është 1:0 në favor të mysafirëve.

Lexo edhe

Video