Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Prishtinës e Dukagjinit

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Prishtinës e Dukagjinit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e Superligës së Kosovës mes Prishtinës dhe Dukagjinit, ku ende nuk është zhbllokuar rezultati.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluar, Prishtina është duke barazuar pa gola me skuadrën e Dukagjinit, përcjell KosovaPress.


Kampioni aktual i Superligës së Kosovës nuk ka arritur që ta gjejë golin e parë nën urdhrat e trajnerit të ri Ibrakoviq, dhe hyn drejt zhveshtoreve me rezultat 0:0 kundër Dukagjinit.

Momentalisht, Prishtina zë vendin e gjashtë në tabelë me gjithsej 17 pikë, tre më shumë se Dukagjini që zë vendin e tetë.

Pjesa e parë përfundon me rezultat të barabartë 0:0.

Lexo edhe

Video