Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Mbyllet pjesa e parë, Barcelona në epërsi solide kundër Levantes

Mbyllet pjesa e parë, Barcelona në epërsi solide kundër Levantes

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Levantes e Barcelonës, ku pas 45’ minutave lojë, mysafirët janë në epërsi prej dy golash në stadiumin “Ciutat de Valencia”.


Autorë të golave për katalunasit janë Lionel Messi në minutën e 25’ dhe Pedri në minutën e 34’ pas asistimit të Dembele, përcjell KosovaPress.

Rezultati momental i siguron Barcelonës pozitën e parë të tabelës në La Liga.

Lexo edhe

Video

error: