Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Dritës e Feyenoordit

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Dritës e Feyenoordit

Pjesa e parë nuk ka prodhuar gola në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Dritës dhe Feyenoord-it, ku rezultati është i barabartë 0:0, përcjell KosovaPress.


Skuadra gjilanase është duke treguar lojë tejet të mirë në fazën e mbrojtjes, dhe duke treguar paraqitje të mirë përballë gjigantit holandez.

Po ashtu, Drita vazhdimisht është duke e pasur përkrahjen e tifozëve “Intelektualët”, të cilët për 45’ minuta lojë kanë krijuar atmosferë fantastike.

Rezultati pas pjesës së parë mes Dritës e Feyenoordit është 0:0

Lexo edhe

Video

error: