Mbyllet pa gola pjesa e parë e sfidës mes Dukagjinit e Llapit

Mbyllet pa gola pjesa e parë e sfidës mes Dukagjinit e Llapit

Pas 45’ minutave ende nuk ka ndryshim të rezultatit në stadiumin “Fadil Vokrri”.


Ka përfunduar pjesa e parë në finalen e madhe të Kupës së Kosovës mes Dukagjinit e Llapit me rezultat të barabartë 0:0, përcjell KosovaPress.

Të dy skuadrat janë duke treguar lojë të ashpër, dhe kanë edhe 45’ minuta të tjerë në dispozicion për ta siguruar trofeun e Kupës së Kosovës.

Lexo edhe

Video