Mbyllet me këtë rezultat pjesa e parë e ndeshjes Prishtina – Connahs

Mbyllet me këtë rezultat pjesa e parë e ndeshjes Prishtina – Connahs

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Prishtinës dhe kampionit të Uellsit Conmahs.


Skuadra nga kryeqyteti i Kosovës ka shkuar në pushim me epërsi minimale 1-0 ndërsa golin në minutën e 40 e realizoi Leotrim Bekteshi.

Ndryshe, trajneri i Prishtinës Zekirja Ramadani bëri një zëvendësim të detyruar në minutën e 27 të ndeshjes kur nga loja u largua Kryeziu i lënduar dhe në vend të tij u inkuadrua sulmuesi Otto John.

Lexo edhe

Video

error: