Mbyllen pjesët e para, këto janë rezultatet e ndeshjeve në Superligën e Kosovës

Mbyllen pjesët e para, këto janë rezultatet e ndeshjeve në Superligën e Kosovës

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës, ku pas 45’ minutave lojë ende nuk është shënuar ndonjë gol.

Në ndeshjen kryesore mes Gjilanit dhe Drenicës ende nuk është zhbllokuar rezultati, njëjtë sikurse edhe në ndeshjen mes Dukagjinit e Ballkanit, ku rezultatet qëndrojnë 0:0, përcjell KosovaPress.

Në të dy ndeshjet kishte raste shënimi për gola, por që portierët arritën që pas 45’ minutave lojë të mbajnë portat e paprekura.


Rezultatet e pjesëve të para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës i gjeni më poshtë.

Gjilani 0 – 0 Drenica

Dukagjini 0 – 0 Ballkani

Lexo edhe

Video