Mbyllen pesë raundet e para, luftë e ashpër mes Markut dhe Ramirezit

Mbyllen pesë raundet e para, luftë e ashpër mes Markut dhe Ramirezit

Kanë përfunduar pesë raundet e para në luftën ndërmjet Florina Markut dhe Miguel Ramirezit në boks.


Boksieri shqiptar ka bërë një paraqitje shumë të mirë dhe është në avantazh ndaj rivalit të tij. Ai madje në raundin e katër e rrëzoi në tokë meksikanin, raporton KosovaPress.

Mbeten edhe pesë raunde të tjera për t’u zhvilluar.

Lexo edhe

Video