Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar dy ndeshjet e zhvilluara sot në kuadër të xhiros së tretë të Superligës së Kosovës, raporton KosovaPress.

Ndeshje tejet interesante u zhvillua ndërmjet Feronikelit dhe Drenicës e cila përfundoi me barazim 2-2.


Golat për vendasit u realizuan nga Dabiqaj dhe Milickovic në minutat 58’ dhe 72’, ndërsa për mysafirët realizuan Murati në minutat 26’ dhe 80’.

Ndërsa në ndeshjen tjetër, rezultati final ishte 1-0, ku Trepça 89’ e mposhti Llapin. Golin e vetëm të takimit e realizoi Manaj në minutën e 39’.

Lexo edhe

Video