Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar dy ndeshjet e ditës së sotme nga xhiroja e gjashtë e Superligës së Kosovës, raporton KosovaPress.


Nga ora 14:00 u ballafaquan Prishtina – Besa, kur ndeshja përfundoi me fitoren e thellë të vendasve prej 4-0, si dhe ndeshja tjetër ishte ndërmjet Llapit dhe Drenicës, ku skuadra mysafire triumfoi me rezultat 0-1.

Lexo edhe

Video

error: