Mbappe shënon dy gola për pesë minuta-video

Mbappe shënon dy gola për pesë minuta-video

Paris-Saint0Germain ka krijuar epërsi prej dy golave ndaj Club Brugge pas vetëm shtatë minutave lojë të zhvilluara në “Parkun e Princave”.

Është Kylian Mbappe i cili ka realizuar dy gola. Të parin sulmuesi francez e shënoi në minutën e dytë dhe pastaj e dyfishoi rezultatin në minutën e shtatë, transmeton KosovaPress.


Ja golat e tij:

Lexo edhe

Video

error: