Mbajti sekret shtatzëninë, Aurela Hoxha poston foto me beben në krahë

Mbajti sekret shtatzëninë, Aurela Hoxha poston foto me beben në krahë

Aurela Hoxha është larguar nga Shqipëria për të nisur një jetë të re në Spanjë.

Modelja ka krijuar një linjë bikini dhe ka organizuar sfilata me modele shqiptare e të huaja jashtë vendit.

Për sa i përket angazhimeve në jetën e saj profesionale të gjithë kemi informacione, por nga jeta private e modeles dihet shumë pak.


Në rrjet po qarkullonte prej kohësh lajmi se modelja ishte shtatzënë për herë të parë, ndërsa sot ka vendosur ajo vetë t’i japi fund këtij “sekreti”, duke publikuar foto me të porsalindurin.

Ndryshe, më herët ishte përfolur se Aurela ishte ndarë nga i dashuri i saj miliarder nga Miloti, Albani.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.