Mbahet ceremonia e dorëzimit të medaljes post-mortem për Beau Biden

Merr pjesë presidentja Vjosa Osmani dhe ambasadori i SHBA-së, Philip Kosnett. Ndërsa përmes një video-mesazhi, të pranishmëve do t’iu drejtohet presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden.

Lexo edhe

Video

error: