Martinelli shënon golin e parë të sezonit të ri të Premier Ligës – video

Martinelli shënon golin e parë të sezonit të ri të Premier Ligës – video

Goli i parë i sezonit të ri 2022/23 të Premier Ligës angleze do ta mbajë emrin e yllit brazilian, Gabriel Martinelli.

Skuadra e Arsenalit ka arritur ta zhbllokojë rezultatin në ndeshjen kundër Crystal Palace, ku tani gjendet në epërsi prej 1:0 si mysafirë, përcjell KosovaPress.


Golin e parë të ndeshjes dhe të epërsisë për “Topçinjtë” e shënoi ylli brazilian, Gabriel Martinelli, pas një asistimi nga Oleksandr Zinchenko në minutën e 20’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video