Marrje me prostitucion, arrestohen pesë persona në Prizren

Marrje me prostitucion, arrestohen pesë persona në Prizren

Pesë persona janë arrestuar dje në Prizren për marrje me prostitucion.


“Raportohet se me datë  31.01.2023 janë arrestuar pesë të dyshuar meshkuj kosovarë, nën dyshimin se të njëjtit në bashkëveprim kanë kryer veprën penale të lartcekur.”, ka informuar Policia.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt.      

Lexo edhe

Video