Margot Robbie e tronditur nga ndikimi i Wolf of Wall Street

Margot Robbie e tronditur nga ndikimi i Wolf of Wall Street

Ylli i Hollywood-it, Margot Robbie, u befasua nga ndikimi i paraqitjes së saj në “The Wolf of Wall Street”.

Margot Robbie mendoi se mund të “rrëshqiste nën radar” në “Ujku i Wall Street”.

Aktorja 32-vjeçare luajti së bashku me Leonardo DiCaprio në filmin e drejtuar nga Martin Scorsese, por Margot nuk e priste kurrë që filmi do të ndryshonte jetën e saj.

“E di që kjo tingëllon marrëzi tani, duke e ditur se sa i madh u bë filmi, por në atë kohë isha sikur “Askush nuk do të më vërë re në këtë film. Nuk ka rëndësi se çfarë bëj në këtë film. sepse ata do të përqendrohen te Leo dhe unë do të rrëshqas nën radar,” tha ylli i Hollywood-it.

Margot ishte vetëm 17-vjeçe kur luajti në serialin australian “Neighbours”.


Bukuroshja bionde pranon se ishte një eksperiencë e shkëlqyer mësimi për të, veçanërisht pasi ajo kurrë nuk kishte pasur ndonjë trajnim zyrtar për aktrim.

Margot, e cila luajti Donna Freedman në shfaqje, tha për Sunday Express: “Unë ia atribuoj shumë nga kush dhe çfarë jam duke qenë në ‘Neighbours’.”

“Unë nuk shkova në shkollë filmi apo shkollë dramatike – do të doja të kisha – por mësova në punë. Bëra tri vjet, disa nga vitet më të bukura të jetës sime. Ishte sikur të ishin vitet e mia të universitetit dhe Dita e fundit në “Fqinjët” ishte si të diplomohesha”.

Aktorja u zhvendos në Melburn për t’u shfaqur në shfaqje dhe, në atë kohë, ajo nuk kishte asnjë mik në qytet.

“Të gjithë në atë shfaqje me të cilët isha vërtet e afërt, dhe jo vetëm sepse kalova kaq kohë me ta, por sepse isha 17 vjeç kur fillova të jetoja në Melburn. Për mua, ky ishte tymi i madh. Unë nuk njihja askënd,” tha ajo.

Lexo edhe

Video