Mane kalon në epërsi Liverpoolin

Mane kalon në epërsi Liverpoolin

Është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Vicarage Road”, ku tanimë Liverpooli e gjen vetën në epërsi.

Gjigandi anglez Liverpool ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër skuadrës së Watford, përmes golit të yllit Sadio Mane, përcjell KosovaPress.

Përmes asistimit të Mohamed Salah, Mane shënon në minutën e 9’ të ndeshjes golin e tij të 100 në Premier Ligën angleze, dhe të parin për Liverpoolin sot.


Rezultati momental i ndeshjes është 1:0 në favor të Liverpoolit.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video

error: