Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Manchester City-PSG, fillon ndeshja

Manchester City-PSG, fillon ndeshja

Ka filluar ndeshja e kthimit mes Manchester Cityt dhe Paris Saint-Germain, e vlefshme kjo për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.


Ndeshja e parë u mbyll me rezultat 2:1 në të mirë të skuadrës angleze, e cila me fitoren si mysafir gjendet pranë finales së madhe në Stamboll, përcjell KosovaPress.

Të dy skuadrat do ta kërkojnë me çdo kusht finalen, pasi asnjëra nuk e ka fituar këtë garë deri tani.

Lexo edhe

Video

error: