Man.UTD – Chelsea, formacionet e superderbit anglez

Man.UTD – Chelsea, formacionet e superderbit anglez

Xhiroja e gjashtë e kampionatit anglez, Premier League, sot sjell ballafaqimin ndërmjet dy gjigantëve, Manchester United dhe Chelseat, raporton KosovaPress.

Kjo ndeshje zhvillohet në “Old Trafford” dhe fillon nga ora 18:30.

Këto janë formacionet zyrtare:

Manchester United:

Chelsea:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: