Man.City-Arsenal, formacionet zyrtare

Man.City-Arsenal, formacionet zyrtare

Pas derbit ndërmjet Evertoni dhe Liverpooli, i cili u zhvillua nga ora 13:00 dhe përfundoi pa fitues, Premierliga angleze sot sjell edhe derbin tjetër ndërmjet Manchester Cityt dhe Arsenalit, raporton KosovaPress.

Ndeshja starton nga ora 18:30 dhe të dy trajnerët Pep Guardiola dhe Mikel Arteta tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare të cilat duke si më poshtë:


Manchester City:

Arsenal:

Lexo edhe

Video

error: