Malmo-Juventus, shënohet goli i parë-video

Malmo-Juventus, shënohet goli i parë-video

Skuadra italiane Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj asaj suedeze Malmos.


Kjo ndeshje është e para e Grupit H të Ligës së Kampionëve dhe për “Zonjën e Vjetër” gol shënoi Alex Sandro në minutën e 23’ të ndeshjes pas asistimit nga Bentacur.

Lexo edhe

Video

error: