Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Mahrez i pandalshëm, shënon golin e dytë kundër PSG

Mahrez i pandalshëm, shënon golin e dytë kundër PSG

Skuadra angleze shumë pranë finales së madhe të Stambollit.

Manchester City e ka thelluar epërsinë kundër Paris Saint-Germain në 2:0 në ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, ku përsëri realizator i golit është Riyad Mahrez, përcjell KosovaPress.


Përmes një asistimi të yllit anglez Phil Foden, Mahrez arrin të shënojë golin e dytë personal, në minutën e 63’, duke e thelluar rezultatin në 2:0, dhe në përgjithësi 4:1.

Lexo edhe

Video

error: