Magjinë e verës po e sjellin Kidda dhe Capital T

Magjinë e verës po e sjellin Kidda dhe Capital T

Rep-artisti Kidda, ka paralajmëruar projektin e ri.

Përmes disa imazheve në Instagram, ai ka treguar se kësaj here ka bashkëpunuar me reperin Capital T.


“Magji” mban titullin kënga e cila këto ditë është vizualizuar me videoklip dhe pritet të lansohet brenda pak ditësh.

Ndryshe, Kidda është duke shijuar suksesin e këngës “Pale” në bashkëpunim me Dardanin, ndërsa Capital T projektin “Rrushe” i cili erdhi si këngë i një seriali vendor.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: