Loredana shtatzënë për herë të dytë? Kjo foto i zbulon të gjitha

Loredana shtatzënë për herë të dytë? Kjo foto i zbulon të gjitha

Loredana Zefi këto ditë ka qenë në fokus të mediave dhe ndjekësve të saj, kjo përshkak se ditë më parë ka publikuar një fotografi ku ka ngjallur dyshime se është në pritje të fëmijës së dytë.

Pas pushimeve në Dubai me reperin e njohur Mozzik, reperja ka publikuar disa imazhe interesante të këpucave për fëmijë e po ashtu në disa imazhe shfaqej me barkun e rrumbullakosur.


Por këtyre dyshimeve, Loredana i është përgjigjur me një fotografi para pasqyrës.

Ajo shfaqet në formë e veshur në të zeza, duke theksuar barkun e sheshtë, e ku hedh poshtë të gjitha dyshimet.

Lexo edhe

Video

error: