Loredana publikon këngën e re nga Alpet e Zvicrës

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re.

“Rockastar” mban titullin kënga që shumë prej fansave të saj mezi e prisnin.


Kënga është e zhanrit hip-hop dhe vjen për fansat në gjuhën gjermane.

“Rockstar” është produkt i producentit të njohur gjerman Miksu, ndërsa për tekstin është kujdesur vet Loredana. Klipi i këngës është gjithashtu mjaft i veçantë i xhiruar në Alpet e Zvicrës, një prej vendeve më të bukura në Europë, mjaft i frekuentuar gjatë stinës së dimrit.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.