Loredana publikon fotografi me Mozzik, thotë se e do një tjetër fëmijë

Loredana publikon fotografi me Mozzik, thotë se e do një tjetër fëmijë

Loredana Zefi kohët e fundit ka qenë shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi disa fotografi të reja në InstaStory, ku ka pozuar në krah të partnerit të saj, reperit, Mozzik.


Krahas këtyre fotove, reperja ka ngjallur dyshime për një shtatëzani të dytë.

Ishte fillimisht një shkrim që ajo e ndau me ndjekësit e saj në InstaStory, ku shkruante “Kam nevojë për një bebe të dytë”, e menjëherë pas saj ka publikuar edhe një foto me Mozzik dhe Hanën ku e ka mbuluar barkun me një emoji.

Fansat kanë ngritur dyshimet se çifti po planifikojnë të zgjerojnë familjen e tyre edhe me një motër apo vlla për Hanën.

Lexo edhe

Video

error: