Lojtari i skuadrës franceze kërcënon të hidhet nga ura

Lojtari i skuadrës franceze kërcënon të hidhet nga ura

Një lojtar i OGC Nice thuhet se po kërcënon që të hidhet nga një urë, sipas lajmeve të fundit nga Franca.

Mediumi francez “BFM Nice Cote d’Azur” thotë se lojtari, emri i të cilit nuk është konfirmuar zyrtarisht, ndaloi në pjesën A8 të autostradës dhe po kërcënon se do të hidhet nga ura Magnan, 100 metra lartësi nga toka, përcjellë KosovaPress.


Shërbimet emergjente duke përfshirë policinë dhe zjarrfikësat kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe konferenca e mediave e klubit të Nice është anuluar.

“RMC” ka përditësuar rastin në fjalë se klubi i Nice ka dërguar një psikolog në vendin e ngjarjes, me shpresën që fundi i saj të jetë pozitiv.

Lexo edhe

Video