Llapi përmbys rezultatin në “Fadil Vokrri”

Llapi përmbys rezultatin në “Fadil Vokrri”

Skuadra e Llapit kaluar në epërsi ndaj Prishtinës duke e përmbysur rezultatin më 2:1 në vazhdimin e parë.


Në minutën e 12 të vazhdimeve pas një aksioni të shpejtë realizoi Aludemaj.

Ndërkohë ka përfunduar pjesa e parë e vazhdimeve dhe do të luhen 15 minutat e dytë.

Lexo edhe

Video