Llapi fiton ndeshjen e Superkupës Kosovë-Diasporë

Llapi fiton ndeshjen e Superkupës Kosovë-Diasporë

Skuadra e Llapit e ka fituar Supërkupën Kosovë-Diasporë pasi e kanë mposhtur me rezultat 2-0 Kosova Düsseldorfin në ndeshjen revyale të zhvilluar të martën.


Driton Fazliu e kaloi Llapin në epërsi pas tetë minutave lojë pas harkimit nga Beni Emini dhe me këtë rezultat edhe përfundoi pjesa e parë, transmeton KosovaPress.

Ndërsa fitoren e Llapit e siguroi Benjamin Emini nga penalltia në minutat shtesë të ndeshjes.

Lexo edhe

Video