Llapi e mbyll afatin kalimtar me një transferim të papritur

Llapi e mbyll afatin kalimtar me një transferim të papritur

Llapi e ka rikthyer nga huazimi futbollistin Florent Murseli, i cili është nën kontratë 3-vjeçare.

Bardhekaltërit kanë njoftuar që me këtë lëvizje mbyllën afatin kalimtar të premten.

“Me rikthimin nga huazimi të Florent Murselit, skuadra e Llapit tashmë është e kompletuar në të gjitha repartet dhe ka mbyllur afatin kalimtar të janarit me përforcimet të cilat iu kanë nevojitur.


Florent Murseli është nën kontratë 3 vjeçare me klubinz

Për shkak të mugesës së hapësirave në formacion, për dy edicione ishte i huazuar, tek 2 Korriku dhe së fundmi tek Ulpiana”, njoftoi Llapi.

Lexo edhe

Video

error: