Llapi e fillon furishëm pjesën e dytë

Llapi e fillon furishëm pjesën e dytë

Me të filluar pjesa e dytë e finales së Kupës së Kosovës dhe ka rënë goli i tretë i ndeshjes në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Skuadra e Tahir Batatinës, Llapi, ka kaluar në epërsi prej 2:1 në ndeshjen kundër Dritës, përcjell KosovaPress.


Ishte Arbnor Ramadani ai i cili kalon llapjanët për herë të dytë në epërsi kundër Dritës, ku shënon në minutën e 48’ për 2:1.

Rezultati momental është 2:1 në favor të Llapit.

Lexo edhe

Video