Llapi – Dukagjini, formacionet zyrtare

Llapi – Dukagjini, formacionet zyrtare

Superliga e Kosovës rifillon sot sezonin 2019/2020, pas ndërprerjes që ishte shkaktuar në mesin e muajit mars nga pandemia COVID-19.

Ndeshja e parë e fazës së fundit në Superligën e Kosovës, është ajo mes Llapit dhe Dukagjinit, që luhet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’.

Tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilat do të nisin ndeshjet.


Sfida mes këtyre dy skudave luhet  me fillim nga ora 16:00.

 

Lexo edhe

Video

1 Comment

Comments are closed.

error: