Lladrovci i uron shërim të shpejtë Kurtit: Virusi i keq e preku edhe Albinin

Lladrovci i uron shërim të shpejtë Kurtit: Virusi i keq e preku edhe Albinin

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka uruar kryetarin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin, duke i dëshiruar shërim të shpejtë dhe t’i kthehet familjes dhe detyrave të tij të përditshme.

Ja postimi i plotë i kryetarit Lladrovci:

Virusi i keq ka prekur edhe Albin Kurtin.


Uroj që z. Kurti të shërohet sa më shpejtë dhe t’i kthehet familjes dhe detyrave të tij të përditshme.

Uroj po ashtu që të gjithë të prekurit nga virusi Covid 19, ta kalojnë pa pasoja.

Nuk do nënçmuar virusin, por do mundur me çdo kusht!

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: