LK/ Rezultatet e ndeshjeve pas pjesës së parë

LK/ Rezultatet e ndeshjeve pas pjesës së parë

Kanë përfunduar pjesët e para të gjashtë ndeshjeve të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve që kanë nisur nga ora 21:00.

Në derbin e madh ndërmjet Bayernit dhe Manchester United janë shënuar dy gola. Është skuadra gjermane ajo që po avancon 2-0 me golat e Sane dhe Gnabry.

Me epërsi të trefishtë pjesën e parë e ka mbyllur Arsenali që po avancon ndaj PSV-së me golat Saka, Trossard dhe Jesus, raporton KosovaPress.


Interi po mposhtet nga Real Sociedadi me rezultat 1-0, ndërsa në tri ndeshjet tjera janë këto rezultate:

Benfika-Salsburg 0-1

Braga-Napoli 0-1

Sevilla-Lens 1-1

Lexo edhe

Video