LK/ Mbyllen me rezultate befasuese superndeshjet e kësaj mbrëmjeje

LK/ Mbyllen me rezultate befasuese superndeshjet e kësaj mbrëmjeje

Kanë përfunduar 45 minutat e para të gjashtë ndeshjeve të kësaj mbrëmje që po zhvillohen në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Përkundër se janë duke u zhvilluar përplasje të disa prej top lubeve evropiane, nuk ka psur shumë gola të shënuar në fraksionin e parë të këtyre ballafaqimeve, transmeton KosovaPress.


Pra, nuk ka gola në ndeshje të tilla si Atletico Madrid-Milan, Manchester City -PSG dhe Liverpool-Porto.

Nga ana tjetër, Sportingu është duke triumfuar ndaj Borussia Dortmundit me rezultat 2-0, kurse Real Madridi është duke avancuar me rezultat minimal 2-0 ndaj skuadrës së Sherif Tiraspolit.

Ndërkohë RB Leipzigu është në epërsi me rezultat 340 ndaj Club Burgge.

Lexo edhe

Video