LK/ Këto janë rezultatet e pjesës së parë në të dy ndeshjet

LK/ Këto janë rezultatet e pjesës së parë në të dy ndeshjet

Ka përfunduar pjesa e parë e dy ndeshjeve çerekfinale të Ligës së Kampionëve.


Dy gola janë shënuar në ndeshjen ndërmjet Liverpoolit dhe Benfikës. Rezultati është i barabartë 1-1 kur për LIverpoolin realizoi Konate kurse për Benfikën Ramos, transmeton KosovaPress.

Pa gola kanë luajtur në 45 minutat e parë Atletico Madridi me Manchester Cityn në një ndeshje ku të dy skuadrat po shfaqin agresivitet dhe luftë në çdo repart të fushës por që nuk kanë arritur të shënojnë deri më tani.

Lexo edhe

Video