Liverpooli në epërsi kundër Tottenham, shënon Salah – video

Liverpooli në epërsi kundër Tottenham, shënon Salah – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në derbin anglez mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, ku ky i fundit ka arritur të gjejë golin i pari në ndeshje.

Gjiganti anglez, Liverpool ka arritur të kaloijë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Tottenhamit, përmes golit të shënuar nga Mohamed Salah, raporton KosovaPress.


Salah shënon në minutën e 11’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) SCARFACE on Twitter: “Mo salah goal wow #LFC https://t.co/1Kj8tuMuKF” / Twitter

Lexo edhe

Video