Liverpooli mbyll pjesën e parë në epërsi kundër Arsenalit

Liverpooli mbyll pjesën e parë në epërsi kundër Arsenalit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjes mes Liverpoolit dhe skuadrës së Arsenalit, ku pas 45’ minutave lojë rezultati është në favor të nikoqirëve.

Liverpooli është në epërsi minimale prej 1:0 kundër Arsenalit, përmes golit të senegalezit Sadio Mane, përcjell KosovaPress.


Nga një asistim i bukur i mbrojtësit Alexander-Arnold, Mane shënon gol në minutën e 39’ për të kaluar “Të Kuqtë” në epërsi.

Rezultati pas pjesës së parë është 1:0 në favor të Liverpoolit.

Lexo edhe

Video

error: