Liverpool-Real Madrid, këtu mund ta ndiqni finalen e Ligës së Kampionëve

Liverpool-Real Madrid, këtu mund ta ndiqni finalen e Ligës së Kampionëve

Kanë mbetur edhe pak çaste para fillimit të finales më të madhe evropiane, ku Liverpooli dhe Real Madridi përballen në “Stade de France” për titullin e Ligës së Kampionëve.

Liverpooli po synon ta fitojë trofeun e shtatë evropian, në krahasim me Realin që po e kërkon të 14, përcjell KosovaPress.


Ndërkaq, linkun për ta shikuar finalen e madhe të Ligës së Kampionëve e gjeni më poshtë.

https://www.yalla-shoot-new.tv/2022/05/beIN-Sports-1-HD-Premium-live-5.html

Lexo edhe

Video